wtorek, 3 lutego 2015

PODSUMOWANIE MIESIĄCA - STYCZEŃ

Podsumowanie podzieliłam na części takie jak FILM, KSIĄŻKA, MUZYKA,SERIAL,
No to lecimy;)

FILM
Fantastyka i komedia. Jako, że nie potrafię opowiadać filmów i książek bez zdradzania zakończenia, dlatego po kliknięciu na tytuł zostaniecie automatycznie przekierowani do filmweb:)

Niezgodna - jak dla mnie film rewelacyjny, jeśli podobały się Wam Igrzyska Śmierci to myślę, że ten film również przypadnie Wam do gustu

Więzień Labiryntu - film trochę w klimacie poprzedniego, przygoda, fantastyka. Polecam:)

Udając Gliniarzy - dawno się tak nie uśmiałam i to już od pierwszych minut filmu, jak dla mnie to jest rewelacyjna komedia:)


KSIĄŻKA


W śnieżna noc - cóż mogę powiedzieć...no bieda. Książka składa się z 3 opowiadań o miłości. Bardzo banalne, naciągane, mdłe. Zdecydowanie dla nastolatków ponieważ główni bohaterowie mają jakoś po 17-18 lat. Jak dla mnie słaba, trochę żałuję, że ją kupiłam

MUZYKA

W styczniu z głośników najczęściej płynęła piosenka

 

Jeśli nie znacie to posłuchajcie, serdecznie polecam. Bardzo energetyczny kawałek, na pewno wprowadzi w pozytywny nastrój;)

SERIAL

Seriali jest znacznie więcej ale niektóre oglądałam w grudniu a niektóre zaczęłam w lutym...a to w końcu podsumowanie stycznia;) W styczniu jakoś wzięło mnie na fantastykę dlatego seriale też będą o takiej tematyce.
Czarownice z East Endu - "Witches of East End" oparty jest na bestsellerze Melissy de la Cruz. Akcja skupia się na przygodach matki i jej dwóch dorosłych córek, które są nieświadome tego, że wywodzą się z rodziny nieśmiertelnych czarownic. Prowadzą spokojne i monotonne, nowoczesne życie na Long Island w zacisznej nadmorskiej miejscowości North Hampton. Gdy jedna z dziewczyn zaręcza się z młodym i bogatym przybyszem, ciąg wydarzeń zmusza matkę do wyznania córkom ich pochodzenia. "

666 Park Avenue - Pod złowieszczym adresem 666 Park Avenue wszystko o czym marzysz może być twoje. Dla mieszkańców The Drake, mogą być one spełnione dzięki uprzejmości tajemniczego właściciela budynku, Gavina Dorana (Terry O'Quinn). Kiedy Jane van Veen (Rachael Taylor) i Henry Martin (Dave Annable), idealna młoda para ze Środkowego Zachodu, przeprowadzają się do tego zabytkowego domu, zaczynają doświadczać zjawisk nadnaturalnych oraz odkrywają czające się w nim zło.1 komentarz :

  1. Udając gliniarzy - zgadzam się :D bardzo fajna komedia :) też niedawno oglądałam i zapraszam na podobny post u mnie.
    A tę książkę mam w kategorii 'chcę przeczytac' ..ale skoro tak to mi się chyba odechciało :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Na wrzosowisku
Designed By Blokotek